Błąd (przeglądarka nie posiada zainstalowanej wtyczki FLASH).
 
TAGI:
usługi glazurnicze Zielona Góra, glazurnik, firma glazurnicza, układanie płytek, firma układająca płytki, układanie płytek w łazience, płytkarz, kafelkarz, układanie glazury, układanie terakoty, układanie płytek podłogowych w karo, układanie płytek elewacyjnych, układanie płytek ceramicznych, układanie płytek na schodach, układanie płytek łazienkowych, kładzenie płytek ceramicznych, kładzenie terakoty

Usługi glazurnicze - Glazurnik

Zajmujemy się remontowaniem łazienek, kuchni, domów

Usługi glazurnicze głownie dotyczą remontów kuchni oraz łazienek - które wymagają od klienta najlepszego wykonania, w tym celu warto wybrać dobrego glazurnika który estetyczni i dokładnie zaprojektuje i ułoży płytki w Państwa łazience, specjalizujemy się w układaniu płytek o standardowych rozmiarach, jak i wielkoformatowych zajmujemy się również układaniem płytek gipsowych oraz mozaik. Wybierając naszą firmę masz pewność że usługi glazurnicze zostaną wykonane na najwyższym poziomie przy niewygórowanej cenie.

Układanie płytek

Oferujemy Państwu układanie płytek na ścianach, podłodze, schodach, tworzenie półek z płytek oraz zabudowę wanien płytkami ceramicznymi.

Układanie glazury, terakoty, gresu

Najbardziej kosztowne w przygotowaniu jak również w układaniu są mozaiki, płytki o wymiarach 60x60 i większe. Warto zastanowić się nad wyborem płytek z certyfikatem ISO. Wspomniane czynniki wpływają na jakość i technikę układania płytek.

Skuwanie starej glazury i terakoty

Często do położenia nowych płytek wymagane jest skucie starej glazury, nie stanowi to dla nas problemu, przed układaniem nowych płytek lub terakoty zawsze najpierw przygotowujemy powierzchnie pod ich układanie.

Kładzenie Cokołów

Cokół jest to część płytki którą układa się przy podstawie podłoża, ma on zarówno charakter ozdobny jak i zabezpiecza ściany przed brudem lub wodą.

Układanie mozaiki

Mozaiki wykonuje się na małych płytkach, ceny za położenie mozaiki są nieco droższe od standardowego układania płytek.

Silikonowanie, akrylowanie

Po zakończeniu układania płytek wykonujemy silikonowanie, akrylowanie oraz fugowanie.Strona główna - Galeria - Oferta - Kontakt