Błąd (przeglądarka nie posiada zainstalowanej wtyczki FLASH).
 


TAGI:
usługi tapetowania, wykończenia mieszkań

Tapetowanie

Zajmujemy tapetowaniem pomieszczeń wewnętrznych, ścian i sufitów.

Na rynku dostępna jest szeroka gama tapet takich jak tapety papierowe, tapety do malowania, tapety winylowe, tapeta na flizelinie, tapety kuchenne, pokojowe.

Specjalizujemy się w układaniu wszystkich rodzai tapet, przejdź do zakładki kontakt i zamów tanie tapetowanie mieszkania naszej firmie.

Krótko o tym jaką tapetę wybrać
Przy wyborze tapety oprócz względów estetycznych trzeba wziąć pod uwagę rodzaj powierzchni oraz miejsce tapetowania. Dla powierzchni szorstkich i porowatych zalecamy tapety winylowe grube najlepiej na podkładzie flizelinowym. Dla powierzchni płaskich można dobrać wszystkie rodzaje tapet. W pokoju dziecięcym i sypialnia może być wytapetowana dowolnym rodzajem tapety. W tym przypadku należy kierować się jedynie wzorem i kolorystyką. Kuchnia oraz łazienka wymagają tapety odpornej na zachlapania polecamy płaski winyl. Gdy kupujemy tapety z wzorem należy dokupić w zależności jak duże jest przesunięcie wzoru dodatkowo jedną rolkę tapety, poniżej ilustracja informująca jaką ilość tapet należy zakupić do danego pomieszczenia Przy zakupie wielu rolek tapety należy zwrócić uwagę czy posiadają one tą samą serie produkcyjną, czasami się zdarza że tapety z innej serii mogą mieć lekko inny odcieńStrona główna - Galeria - Oferta - Kontakt